Innovation
disrict it park –

торговый центр

INNOVATION DISRICT IT PARK

Цей проект наша компанія реалізовує разом з ІТ Кластером міста Львова. ІТ Парк створюється для ІТ спеціалістів, з їхньою допомогою та враховуючи їх потреби та побажання.

Тому ІТ кластер за допомогою компанії DTZ провело дослідження потреб спеціалістів. Згідно цього звіту ми визначили ключові елементи нашого майбутнього ІТ Парку, а саме:

  • Сучасні офісні будівлі з врахування вимог ІТ компаній, новітніми інженерними рішеннями загальною орендною площею 110 000м2;

  • Мультифункціональний центр, який буде включати в себе супермаркет, фешн-магазини, розважальні заклади, представництва банків, хімчистку, фітнес зал і велику зону кафе та ресторанів різних кухонь світу загальною площею 20 000м2;

  • Дитячий садочок з новітньою освітньою програмою для діток;

  • Готель бізнес-класу на 150 номерів з конференц-залами

  І, нарешті,

  • Університет з навчальними лабораторіями!

Архітектором цього проекту є відома компанія Bose International, яка має великий досвід проектування кампусів для знаних корпорацій по всьому світу.

Ми сподіваємось, що Іnnovation Disctrict IT Park стане ІТ хабом для України і дозволить вийти на новий рівень офісної нерухомості.

Ми раді оголосити, що першими мешканцями INNOVATION DISRICT IT PARK будуть такі відомі компанії як Sоft Serve, Global Logic та N-IX!