Галерея Центр

приватна інвеcтиційно-девелоперська компанія

Про компанію

Галерея Центр — приватна інвестиційно-девелоперська компанія, яка реалізовує проекти в сфері комерційної нерухомості у Львові та у Західному регіоні. Останні 11 років розвиває власні проекти та спільні проекти у партнерстві з українським та міжнародними компаніями, а також надає послуги інвестиційним, девелоперським та будівельним компаніям.

Місія та цілі

Компанія управляє повним циклом девелопменту: від вибору земельної ділянки та її відведення з отриманням необхідних дозвільних документів до організації проектних робіт, управління будівництва, загального управління проектом до здачі і запуску завершеного об’єкту.

Команда

Команда Галереї Центр — це група досвідчених професіоналів з багаторічним досвідом роботи на місцевому ринку. Це команда, яка приймає виклики та готова вирішувати складні завдання, які перед нею поставлені.

Послуги

Послуги щодо підбору земельних ділянок та об’єктів нерухомості

 • Пошук земельних ділянок та об'єктів комерційної нерухомості під потреби Замовника на первинному та вторинному ринку для потреб комерції, виробництва та житлового будівництва;
 • Юридичний, технічний та комерційний аналіз.

Управління процесом девелопменту

Галерея Центр надає управлінську команду для супроводу роботи архітекторів та забудовників під час реалізації проектів надаючи наступні послуги: Архітектурно будівельні роботи (інжиніринг):

 • Розробка та затвердження містобудівного умов і обмежень зі зміни функціонального призначення будівель і споруд та земельних ділянок;
 • Дослідження технічного стану об'єктів нерухомості та інженерних мереж; Розробка концепції функціонального призначення об'єкта нерухомості з виготовленням передпроектної документації;
 • Розробка та погодження ескізних проектів, у тому числі документації з інженерно-технічного забезпечення будівлі, організація і проведення державної експертизи робочого проекту та отримання дозволу на початок будівництва (реконструкції).

Команда Галереї Центр також забезпечує організаційно-правову підтримку в операціях з нерухомістю та земельними ділянками.

Організаційно-правове забезпечення

 • Організація реєстрації права власності на об'єкти нерухомості;
 • Організація процесу розробки технічної та дозвільної документації з метою укладення договору оренди земельної ділянки або викупу земельної ділянки;
 • Супроводження укладення договорів іпотеки;
 • Розробка оптимальної схеми управління і експлуатації об'єкта;
 • Підготовка повного пакету документів для продажу об'єктів нерухомості;
 • Юридичний супровід судових процесів.

Проекти

INNOVATION DISTRICT

INNOVATION DISTRICT

Цей проект наша компанія реалізовує разом з ІТ Кластером міста Львова. ІТ Парк створюється для ІТ спеціалістів, з їхньою допомогою та враховуючи їх потреби та побажання.

Читати далі

Житловий комплекс
FORUM APARTMENS

Ви шукаєте унікальну пропозицію житла у Львові яка б задовольнила всі Ваші високі вимоги, щодо якості, місця розташування та інших додаткових переваг? Ми будуємо наш житловий комплекс FORUM APARTMENS саме для Вас!

Від творців Торгового центру FORUM LVIV!

Читати далі
Житловий комплекс <br> FORUM APARTMENS
Торговий центр<br> «Форум Львів»

Торговий центр
«Форум Львів»

Компанія Галерея Центр разом з голландською компанією Мульті Девелопмент Україна активно реалізовують спільний проект торгово-розважального центру Форум Львів.

Читати далі

Майновий комплекс

Проект будівництва заводу з виготовлення біопалива шляхом переробки ріпаку та сої. (с.Старий Добротвір, Кам’янка-Бузького р-ну Львівської області)

Читати далі
Майновий комплекс

Партнери/Інвестиції

Контакти

Головний офіс

«Галерея Центр»

вул. Чорновола 67-г

бізнес-центр Інтерсіті, 5-ий поверх

Львів 79020 Україна