Торговый 
Центр Forum Lviv –

торговый центр

Торговий центр
«Форум Львів»

Компанія Галерея Центр разом з голландською компанією Мульті Девелопмент Україна реалізувало спільний проект торгово-розважального центру Форум Львів. Проект включає три поверхи 3-поверховий центр з підземним паркінгом, до складу якого увійдуть 120 магазинів, кінотеатр на кілька залів, зони відпочинку та ресторани з терасами, з яких буде відкриватися панорама на центр міста. Загальна комерційна площа проекту 36 000 кв.м., кількість паркомісць – 620.

Проект «Форум Львів» є унікальний тим, що реалізований в центрі міста, на відстані декількох сот метрів від головної площі та знаменитого Львівського оперного театру. Концептуальний дизайн проекту було виконано компанією T + T дизайн, внутрішнім відділом компанії Мульті.

Проект «Форум Львів» включає в себе найкращих світових рітейлерів і об’єднає концепт, який став прикладом для багатьох Європейських девелоперів. Саме тому наш проект виграв безліч нагород як кращий торговий центр і об’єкт комерційної нерухомості в Європі. Запрошуємо Вас відвідати ТЦ «Форум Львів» і самому переконатись в довершеності цього проекту.

Ми творимо об’єкти, якими Львів може пишатись!